Село Крюківщина – село, яке завжди славилось трудолюбивими людьми, які з турботою ставились до дітлахів села Саме в нашому селі був розташований радгосп «Мічурінський», на той час знаний далеко за межами Київщини. Радгосп мільйонер, який дбав про своїх людей, про їх добробут, вважав одним із завдань будівництво нового дошкільного закладу…

Сорок років тому, у 1973 році привітно відчинив свої двері «Барвінок» для допитливих та непосидючих малюків, де з любов’ю та піклуванням їх оточили талановиті та люблячі працівники. Впродовж багатьох років дитячий садок «Барвінок» розвивався та приймав гостей.

За роки існування в садочку змінювались керівники та вихователі, але незмінними залишились тепло і ласка, якими наповнений наш садок.

Йшли роки… змінювались покоління, але кожен з великим бажанням і задоволенням щоранку влітку і взимку, восени і навесні переступав поріг цього казкового дому.

Малюків завжди зустрічали усміхнені обличчя вихователів та дбайливі руки їх помічників. Вони віддавали частку свого серця кожному малюку, щоб він виріс доброю, щирою, працьовитою, розумною людиною. Здається ця мета досягнута, адже наші випускники – це успішні люди. Вони стали лікарями, вчителями, вихователями, бізнесменами…

Був у дитячого садка і важкий період наприкінці 90-х років, в зв’язку із зменшенням народжуваності дітей в Крюківщині, зменшується і мережа груп. В дитячому садочку залишається дві вікові групи: одна група для дітей раннього віку, одна група для дошкільного віку та один перший клас дітей-шестирічок Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Згодом садочок зажив більш активним життям. Почали функціонувати 3 груупи, працюють гуртки за інтересами дітей. Захоплюєшся, коли спостерігаєш , як наші вихованці впевнено крокують у ногу з сучасним життям. А допомагають їм у цьому скромні жінки, скромні на вигляд, але з великим люблячим серцем, сповнені гордощі за своїх вихованців. І дай Господь, щоб ця любов і тепло ніколи не згасали у душах наших дітей…

Все добре, але село розбудовується, і до садочку на чергу записується до 300 малюків…

І ось у вересні 2012 року в селі Крюківщина відбувається незвичайна подія. До нас в гості завітали поважні гості голова райдержадміністрації Олександр Заєць, голова районної ради Володимир Луцюк, депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, на той час депутат Верховної ради Петро Мельник. Відбувається урочиста церемонія закладання капсули часу з нагоди початку реконструкції дошкільного навчального закладу «Барвінок». Будівництво садочка розпочате і скоро відбудеться розширення мережі груп з 3 на 8 вікових груп.

Рубрики: Історія

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *